Wynajem średnioterminowy

Średnioterminowe wypożyczanie samochodów dotyczy okresu trwania umowy od 1 do 12 miesięcy. Łączy w sobie najlepsze elementy oferty wypożyczania dziennego i długoterminowego.

Główne cechy wynajmu średnioterminowego to:

  • szerokie ramy czasowe usługi (od 1 do 12 miesięcy),
  • szybka realizacja – dostępność samochodu nawet w ciągu kilku godzin od momentu złożenia zamówienia (dotyczy w szczególności odbioru w oddziałach w Krakowie, Warszawie i Katowicach),
  • uproszczona procedura zawierania umowy wypożyczenia auta i weryfikacji finansowej,
  • cena usługi wypożyczenia obejmująca koszty eksploatacyjne, ubezpieczenie i sezonową wymianę opon,
  • indywidualnie kalkulowana i ustalana z Klientem cena najmu, uzależniona od segmentu (klasy) auta, okresu, na jaki wypożyczamy samochów i szacowanego przebiegu
  • możliwość swobodnego kształtowania limitu przebiegu i czasu najmu,
  • kompleksowość obsługi taka jak dla wynajmu długoterminowego.

Usługa średnioterminowego wynajmu samochodów jest rozwiązaniem adresowanym zarówno do firm jak i osób prywatnych. Najemca zyskuje oprócz samochodu pełen pakiet usług związanych z obsługą techniczną auta, jego ubezpieczeniem, rozliczaniem ewentualnych szkód komunikacyjnych, a także pojazd zastępczy na wypadek awarii.Wynajem średnioterminowy jest idealnym rozwiązaniem również dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki niemu nie muszą angażować środków finansowych na zakup samochodów. To właśnie wypożyczenie średnioterminowy pozwala na szybkie rozwiązanie problemu z transportem pracowników lub zapewnieniem środka komunikacji dla reprezentantów firmy.
Wypożyczenie średnioterminowe gwarantuje atrakcyjniejsze ceny najmu niż wypożyczenie krótkoterminowe, umożliwiając jednocześnie szybkie pozyskanie samochodu oraz prostotę procedur wynajmu dziennego. Umożliwia także wraz z wydłużaniem czasu najmu ewolucję ceny wypożyczenia do stawek wypożyczenia długoterminowego. W wynajmie średnioterminowym zapewniamy standard usługi analogiczny do wynajmu długoterminowego. W zakresie czasu trwania umowy, jej przedłużenia lub zakończenia – zapewniamy szersze możliwości.
Wyjątkową zaletą wypożyczenia samochodu w okresie od 1 do 12 miesięcy, jest łatwość rozpoczęcia i zakończenia wynajmu pojazdu, która ma źródło w minimalnej ilości formalności i szerokiej dostępności samochodów. Wynajem średnioterminowy może z powodzeniem zastąpić zakup lub wynajem długoterminowy pojazdu gwarantując elastyczność w zakresie czasu trwania i jednocześnie nie odbiegając od cen wypożyczenia na jeszcze dłuższy czas (powyżej 12 miesięcy) lub leasingu.

x