Wynajem długoterminowy samochodów Kraków (Katowice, Warszawa, Rzeszów) – zalety wynajmu

Zastanawiają się Państwo czy warto wypożyczyć auto na rok lub dwa lata? Szukają Państwo osobówki idealnej na jazdę po Warszawie, Krakowie, Katowicach lub Rzeszowie? A może rozważali Państwo kupno lub leasing pojazdu, ale z jakichś względów te opcje nie przypadły Wam do gustu? W takim razie warto przemyśleć wynajem długoterminowy samochodów od naszej firmy i poznać jego największe zalety! Oferujemy auta w Krakowie, Katowicach, Warszawie i Rzeszowie!

Zalety długoterminowego wynajmu aut – oferta

Tak! U nas już sama oferta generuje dużo korzyści. Przede wszystkim mogą Państwo wypożyczyć pojazd osobowy na czas od roku aż do 3 lat. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Za pomocą długoterminowego wynajmu samochodu można zbudować pełną flotę pojazdów, która będzie odpowiadała potrzebom zarówno nowych, jak i doświadczonych przedsiębiorstw.

Ponadto – w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie i Katowicach – oferujemy duży wybór pojazdów. Nasz katalog jest niemal tak bogaty jak niektórych salonów samochodowych. Zapewniamy auta z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, sportowe, 5- i 3- drzwiowe, a także pojazdy hybrydowe, na diesel lub benzynę. Ogromną zaletą naszej oferty jest więc długoterminowy wynajem dokładnie takiego samochodu, jakiego Państwo potrzebują! Począwszy od marki i mocy silnika, poprzez wielkość i cenę, aż po rodzaj napędu i kolor!

Długoterminowy wynajem samochodu w Rzeszowie i Katowicach – zalety

Każdy kierowca lub właściciel firmy jest inny. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że każdy szuka innego rodzaju korzyści. Dla jednej osoby najważniejszą kwestią są finanse. Inni nie lubią formalności i szukają oferty, która je minimalizuje. Na szczęście długoterminowy wynajem samochodów ma wiele różnorodnych zalet. Wśród nich z pewnością są te, na których najbardziej Państwu zależy, m.in.:

  • dostępność – działamy w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Rzeszowie. Czyli tam, gdzie mogą nas Państwo potrzebować!

  • kwestia finansowa – stosunkowo niska wpłata wstępna oraz stałe, niskie raty miesięczne, sprawiają, że tego typu dzierżawa jest korzystnym rozwiązaniem dla Klientów indywidualnych i biznesowych;

  • komfortowe dysponowanie budżetem – długoterminowy wynajem samochodu z naszej firmy ma tę zaletę, że pozwala na dokładne rozplanowanie budżetu, czy to prywatnego czy firmowego. Raty są stałe, a ich wysokość i data płatności są ustalone z góry;

  • możliwość wymiany – ogromną zaletą jest to, że auta nie trzeba wykupywać po zakończeniu umowy. Można je zwrócić i następnie wydzierżawić nowszy model!

  • proste formalności – w przypadku wypożyczenia auta od naszej firmy, nie muszą się Państwo przejmować ubezpieczeniem auta, jego rejestracją lub przerejestrowaniem. Wszelkich formalności dopełniamy my!

  • obsługa serwisowa w cenie – wymiana opon z zimowych na letnie i odwrotnie, obowiązkowy przegląd techniczny, serwis, naprawy usterek. To wszystko potrafi zniszczyć radość z jady autem. Na szczęście istnieje rozwiązanie. Jest nim dzierżawa auta od naszej firmy. Proponujemy nie tylko wypożyczenie auta, ale także pakiet pełen dodatkowych usług!

Powrót: Blog
x