Czy wynajem samochodu na lotnisku się opłaca?

Podniebne podróże samolotami są niezwykle popularne. Często droga powietrzna jest jedyną możliwą opcją, szczególnie na najdłuższe dystanse. Ale ma pewne wady. Trzeba przecież poruszać się po danym mieście, by obejrzeć jego zabytki, dotrzeć do hotelu czy na spotkanie biznesowe. Zawsze można wynająć auto. Ale gdzie? Im bliżej, tym lepiej! Ale czy wynajem samochodu na lotnisku się opłaca? Jak najbardziej! Nie tylko pod względem finansowym!

Wypożyczalnia samochodów – auto na lotnisko w Krakowie, Katowicach lub Rzeszowie

Nasza firma powstała po to, by Państwu ułatwić. Staramy się być tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Dobrze wiemy, że nie ma nic miłego w przeprawie z walizkami przez pół obcego miasta, czy to w poszukiwaniu hotelu pieszo, czy to w poszukiwaniu komunikacji miejskiej. Zwłaszcza w przypadku podróży z całą rodziną lub małymi dziećmi. Proponujemy więc wypożyczenie samochodu osobowego, który możemy podstawić na Międzynarodowy Port Lotniczy w Krakowie-Balicach, a także w Rzeszowie-Jasionce i na port Katowice w Pyrzowicach.

Wynajem samochodów na lotnisko – zalety

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług i wydzierżawić pojazd do Krakowa Balic, Rzeszowa Jasionki lub Katowic Pyrzowic? Przede wszystkim jest to:

  • oferta dostosowana do potrzeb – to Państwo wybierają auto, czas wynajmu oraz miejsce odbioru. Od Państwa zależy czy będzie to weekend, cały tydzień czy np. 14 dni. Od Państwa zależy także jego model, liczba miejsc, rodzaj skrzyni biegów lub rodzaj nadwozia!

  • oszczędność czasu – wszelkie formalności można dopełnić na kilka dni przed wyjazdem, na stronie internetowej! Wystarczy zaznaczyć pojazd, który chce się wynająć, podać termin pobytu w mieście oraz miejsce odbioru. Można również zaznaczyć udogodnienia lub dodatkowe sprzęty! Wypożyczony samochód pozwala zaoszczędzić czas także w samym mieście, już podczas pobytu! Dzięki niemu nie trzeba sprawdzać tras i godzin komunikacji miejskiej, ewentualnych zmian rozkładów, itp. Wystarczy wsiąść i jechać do następnego zabytku!

  • wygoda – nie ma znaczenia pora dnia oraz trasa, jaką chcą Państwo przebyć. Wynajęty pojazd umożliwia komfortowe zwiedzanie oraz przemieszczanie się z miejsca do miejsca rano, po południu, wieczorem i w nocy;

  • bezpieczeństwo – w ostatnich czasach staramy się unikać kontaktów z ludźmi. Niestety trudno je ograniczyć w komunikacji miejskiej. W czystym aucie, które pozostaje tylko do Państwa dyspozycji, łatwiej zadbać o zdrowie. Poruszanie się autem, szczególnie po obcym mieście, jest bezpieczniejsze także ze względów finansowych. Niestety wśród dużych skupisk ludzi łatwiej o kieszonkowców;

  • komfort psychiczny – dzięki wypożyczeniu samochodu na lotnisko Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice lub Rzeszów-Jasionka nie będą musieli się Państwo martwić o zgubienie walizki, teczki lub inne ważne rzeczy.

Wypożyczenie samochodu na lotnisko – kwestie finansowe

Wyjazdy wiążą się z dużymi kosztami. Warto więc oszczędzić tam, gdzie jest to możliwe. A jak to się wiąże z wypożyczeniem samochodu? Im dłuższy wyjazd, tym opłaty za dobę najmu są mniejsze! To rozwiązanie opłaca się szczególnie podczas podróży w kilka osób. Wówczas koszt na jedną osobę może się okazać mniejszy niż za komunikację miejską!


Powrót: Blog
x