Wynajem długoterminowy samochodów Kraków - zalety wynajmu

W obecnych czasach auto jest niezbędne. Dzięki niemu można szybko wykonywać codzienne obowiązki. Dla wielu osób pojazd jest narzędziem, od którego zależy działanie i prosperowanie firmy. Jednakże kupno auta wiąże się z dużymi kosztami, na które nie każdy jest przygotowany. Wówczas można rozważyć dzierżawę pojazdu. Wynajem długoterminowy samochodów ma wiele zalet. Co można zyskać wypożyczając od nas pojazd w Krakowie, Katowicach lub Warszawie? Zapraszamy do lektury!

Wynajem długoterminowy - co to jest?

Ten sposób dzierżawy polega na wypożyczeniu danego samochodu na czas określony w umowie. My proponujemy auta na minimum 1 rok, a maksymalnie na 3 lata. Do Państwa dyspozycji są pojazdy z naszej floty w:

  • Krakowie,
  • Katowicach,
  • Rzeszowie
  • i Warszawie.

Długoterminowe wypożyczanie samochodu - kto może z niego skorzystać?

To pierwsza zaleta tej usługi! Jest ona bowiem kierowana zarówno do osób prywatnych, jak i tych, które prowadzą własną działalność gospodarczą! Wynajem samochodów długoterminowo jest rozwiązaniem dla każdej osoby, która posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdu.

Zalety wynajmu samochodu na długi termin – finanse

Zacznijmy od korzyści finansowych. Wiele osób decyduje się na wynajem auta w naszej firmie właśnie ze względu na aspekt finansowy. Jeśli i Państwo mieszkają w Krakowie lub planują tu dłuższy pobyt, może to być idealne rozwiązanie! Do zalet auta na abonament należą:

  • opłaty jedynie za koszt użytkowania - nie ponosi się kosztów całej wartości pojazdu;
  • raty miesięczne - regularne raty nie są tak obciążające dla domowego lub firmowego budżetu jak pojedynczy, duży zakup;
  • oszczędność na kosztach naprawy – to firma wypożyczająca auto reguluje koszty serwisowe.

A ponadto:

  • miesięczne raty można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu - jeśli prowadzą Państwo firmę i wypożyczają auto właśnie do celów firmowych;
  • można łatwo rozplanować budżet - wysokość rat i częstotliwość uiszczania opłat są od razu ustalone.

Długoterminowy wynajem samochodów w Krakowie - pozostałe zalety

Niektórzy nie decydują się na wypożyczenie auta, bo boją się małej oferty pojazdów, wśród których można wybierać. Być może kiedyś tak było. Ale u nas - w oddziale w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie i Warszawie – do dyspozycji jest wiele pojazdów. Możliwość wyboru między modelami, typami, rocznikami, a nawet kolorami, dla wielu jest kluczową zaletą! Dzięki temu łatwo znaleźć takie auto, które odpowiada prywatnym potrzebom lub stanowi idealne uzupełnienie floty firmowej.

A może motoryzacja to Państwa pasja? Kupowanie pojazdu, który może znudzić się za dwa lata, to nieszczególnie udana inwestycja, prawda? Wypożyczenie auta może być lepszym rozwianiem. Z góry ustalony okres używania pojazdu to duża zaleta wynajmu długoterminowego. Można bowiem wybrać dowolne auto z floty, cieszyć się nim przez określony w umowie czas, a potem zamienić na nowszy model. I to bez trudności związanych ze sprzedażą pojazdu, gdy przyjdzie czas na zmiany.

To rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę. Jeśli wypożyczony samochód przypadnie Państwu do gustu, mogą Państwo go wykupić po zakończeniu umowy!


Powrót: Blog
x