Wynajem samochodów z OC sprawcy (Kraków, Katowice)

Choć często wydaje nam się, że wszelkie negatywne zdarzenia i niefortunne wypadki — w tym te na drodze — nas nie dotyczą, w rzeczywistości jednak rzecz wygląda zgoła inaczej. Niestety, nawet najbardziej ostrożni kierowcy o wieloletnim doświadczeniu mogą niespodziewanie stać się uczestnikami kolizji nie ze swojej winy. Nagła naprawa auta nie musi jednak wcale wiązać się z koniecznością rezygnacji z planów oraz zupełnej zmiany sposobu codziennego funkcjonowania. Z pomocą przychodzi tutaj wynajem samochodu z OC sprawcy, oferowany przez naszą wypożyczalnię.

Wypożyczalnia aut z OC sprawcy — postaw na wynajem samochodu zastępczego!

W świetle przepisów, sprawca kolizji — a w praktyce jego ubezpieczyciel — jest zobowiązany do pokrycia całkowitego kosztu naprawy samochodu poszkodowanego. To jednak nie wszystko, gdyż szkoda obejmuje nie tylko fizyczne straty w postaci niezdatnego do użytkowania pojazdu, ale również inne korzyści, których poszkodowany nie ma możliwości uzyskać z powodu wypadku. Wykonywanie obowiązków służbowych czy też opieka nad członkami rodziny — brak sprawnego pojazdu może znacząco skomplikować codzienne życie. W takiej sytuacji poszkodowany może ubiegać się o otrzymanie samochodu zastępczego z OC na czas naprawy własnego auta.

Choć większość towarzystw ubezpieczeniowych współpracuje z określoną wypożyczalnią samochodów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na własną rękę dokonać wyboru firmy oferującej wynajem auta z OC sprawcy, a następnie ubiegać się o zwrot kosztów wynikających z konieczności pozyskania pojazdu zastępczego. Minusem takiego rozwiązania jest jednak konieczność zainwestowania własnych środków, które zostaną zwrócone w późniejszym terminie.

Decydując się na skorzystanie z usług wypożyczalni ABCO nie musisz jednak wykładać swoich pieniędzy na wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy. Cała transakcja przebiega bezgotówkowo — to my w Twoim imieniu występujemy do ubezpieczyciela o zwrot kosztów, a Ty nie musisz przejmować się żadnymi formalnościami. Dzięki temu nie tracisz czasu na dochodzenie swoich praw, zamiast tego od razu mając do dyspozycji wysokiej klasy auto zastępcze.

Wynajem samochodów z OC sprawcy — wypożyczalnia aut zastępczych ABCO!

Wypożyczalnia ABCO oferuje usługę bezgotówkowego wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy. Obszerna selekcja aut z różnych segmentów — od kompaktowego hatchbacka, aż po niezawodnego miejskiego SUV-a — znacząco ułatwia wybór modelu idealnie skrojonego pod potrzeby naszych klientów. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Krakowa, Katowic oraz okolicznych miejscowości — to właśnie w tych miastach zlokalizowane są nasze oddziały.

Zachęcamy tym samym do zapoznania się z kompletnym wymiarem naszej oferty wynajmu aut z OC. Na naszej stronie internetowej znaleźć można najważniejsze informacje na temat zakresu oraz specyfiki świadczonych przez nas usług, jak również pełną selekcję proponowanych przez nas pojazdów. Masz pytania? Nie czekaj — skontaktuj się z nami, a nasi doradcy z radością rozwieją Twoje wątpliwości!


Powrót: Blog
x