Zwrot samochodu do wypożyczalni - o czym warto pamiętać?

Zakup i utrzymanie pojazdu wiążą się z dużymi wydatkami – na paliwo, ubezpieczenie, pokrycie ewentualnych awarii i regularne przeglądy. Nie każdy może pozwolić sobie na posiadanie auta, ale trzeba przyznać, że od czasu do czasu taki środek transportu okazuje się bardzo przydatny. Dla osób, które chcą oddać się ekscytującej przejażdżce SUV-em, udać się w podróż lub szybko załatwić kilka spraw na mieście powstała oferta wynajmu samochodu. Dowiedz się ile kosztuje wypożyczenie pojazdu i czym uwarunkowana jest cena naszych usług.

Koszt wypożyczenia auta a parametry techniczne auta

Cena wynajmu pojazdu zależy przede wszystkim od rodzaju wybranego modelu – jego stanu, klasy, roku produkcji i danych technicznych. Wybierając samochody luksusowe lub sportowe musisz nastawić się na wyższy koszt niż w przypadku zwykłych pojazdów. Ile zapłacisz w naszej wypożyczalni? Po sprawdzeniu dostępności modelu i kontakcie z doradcą wygenerujemy cenę dzierżawy za jeden dzień. Dowiedz się w szybki i prosty sposób ile kosztuje wypożyczenie samochodu, kaucja, jakie limity obowiązują w placówce ABCO i poznaj szeroki wybór modeli, którymi będziesz mógł przejechać się w wybrane miejsce!

Wynajem auta na każdą kieszeń!

Ile razy chciałeś wybrać się w podróż lub na wakacje, ale nie posiadałeś własnego samochodu? A może szukałeś rozwiązania, które umożliwi Ci wypożyczenie auta na wesele, ślub lub inne ważne uroczystości? Taka forma pozyskania pojazdu jest z pewnością tańszą opcją niż utrzymanie własnego czterokołowca - w szczególności, gdy jest Ci potrzebny tylko na określony czas. W ofercie ABCO przygotowaliśmy różnorodne modele pojazdów, z których z pewnością wybierzesz ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i możliwościom finansowym. Koszt wynajmu samochodu w naszej placówce rozpoczyna się już od 89 zł w przypadku najbardziej podstawowego pojazdu. Cena zależy od ilości dni wskazanych w warunkach wynajmu oraz wybranego modelu.

Zachęcamy do obserwowania naszej strony, na której stale pojawiają się nowe oferty i promocje, dzięki którym jeszcze bardziej zaoszczędzisz!


Powrót: Blog
x