Wynajem auta na lotnisko Balice, Pyrzowice i Jasionka

Te osoby, które podróżują do innych miast w celach zawodowych lub prywatnych, wielokrotnie przekonały się już jak wygodną usługą jest wynajem auta na lotnisko Balice, Pyrzowice czy Jasionka. Jednakże Ci, którzy jeszcze nie mieli takiej okazji, miewają pewne wątpliwości, dotyczące nie tyle korzyści płynących z usługi, co formalności. Na szczęście krótkoterminowy wynajem samochodów na lotnisko nie jest tak skomplikowany, jak mogłoby się wydawać. Nie z ABCO RENT A CAR! Nasza firma zapewnia szybką i wygodną transakcję przeprowadzoną w miłej atmosferze. A jak dokładnie wygląda procedura wynajmu? Już wyjaśniamy.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisko Balice, Pyrzowice i Jasionka

Prowadzimy salony w kilku miastach w Polsce, m.in. w Krakowie, Rzeszowie i Katowicach, dlatego możemy świadczyć usługi krótkoterminowego wynajmu auta na porty lotnicze zlokalizowane w pobliżu owych miast, tzn. Balice, Jasionkę i Pyrzowice. Oferta jest kierowana zarówno dla obywateli RP, jak i dla osób przyjeżdżających zza granicy.

Krótkoterminowy wynajem auta – od czego zacząć?

Najpierw zapraszamy do zapoznania się z oferowaną flotą pojazdów. Wszystkie dostępne modele są zamieszczone na stronie internetowej, więc mogą Państwo wybrać auto jeszcze w domu, na długo przed planowaną podróżą.

Proponujemy pojazdy z grupy od A do DA+. Na krótkoterminową dzierżawę oferujemy także SUVy, auta z grupy premium oraz mini busy. Do dyspozycji są pojazdy z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, 3- lub 5- drzwiowe, z poduszkami powietrznymi, klimatyzacją itp.

Procedura wypożyczenia samochodu na lotnisko Balice, Pyrzowice, Jasionka – dalsze czynności

Auto już wybrane? W takim razie mogą Państwo przejść do rezerwacji wybranego modelu. Oferujemy trzy różne możliwości dokonania rezerwacji, telefoniczną, mailową lub poprzez formularz internetowy. Niezależnie od wybranej metody, poprosimy o podanie terminu najmu. Nasi pracownicy sprawdzą dostępność pojazdu, potwierdzą ją oraz przedstawią ofertę cenową.

Następnie ustalimy preferowane miejsce – Balice, Pyrzowice, Jasionka – oraz godzinę odbioru auta. Zapytamy także o dodatkowe, wymagane przez Państwa udogodnienia oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Procedura na tym etapie obejmuje także potwierdzenie rezerwacji.

Procedura wypożyczenia auta w ABCO na krótki termin – płatności

Płatność za usługę należy uregulować w dniu wynajmu samochodu. Można również wykonać ją przelewem, jeszcze przed podróżą. Za wypożyczenie auta pobieramy kaucję. Opłatę tę można uiścić w gotówce, podczas odbioru pojazdu w Balicach, Pyrzowicach czy Jasionce. Istnieje również opcja przekazania należności przelewem, dzień przed wydaniem pojazdu.

Krótkoterminowe wypożyczenie samochodu – procedura na lotnisku

Resztę formalności możemy dopełnić w dzień odbioru samochodu. Procedura obejmuje okazanie dokumentów – ważnego dowodu osobistego lub paszportu oraz ważnego i honorowanego na terytorium RP prawa jazdy. Później poprosimy o podpisanie:

  • Umowy Najmu Samochodu,

  • Protokołu Zdawczo-Odbiorczego,

  • oraz Regulaminu Wypożyczalni ABCO RENT A CAR.

Po dopełnieniu tych formalności, auto jest do Państwa dyspozycji.

Omówiliśmy już wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące procedury wypożyczenia samochodu na lotnisko Balice, Pyrzowice lub Jasionka. Jeśli jednak mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.


Powrót: Blog
x