Auto zastępcze z OC sprawcy

Wypożyczalnia samochodów ABCO RENT A CAR oferuje BEZGOTÓWKOWY wynajem samochodu z OC sprawcy niezależnie od tego, czy uszkodzony samochód służy do prowadzenia działalności gospodarczej czy do użytku prywatnego. Oferta skierowana jest do Klientów z okolic miast, w których posiadamy swoje oddziały, czyli Krakowa, Warszawy i Katowic.
Jeżeli posiadany przez Państwa prywatny samochód, którym poruszają się na co dzień, niezależnie od przeznaczenia, uległ wypadkowi nie z Państwa winy, należy się Państwu samochód zastępczy na technologiczny okres naprawy.
W myśl nowej uchwały z dnia 17 listopada 2011 roku mają Państwo możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego z OC sprawcy kolizji bądź wypadku, na okres likwidacji szkody lub do momentu wypłacenia odszkodowania w przypadku szkody całkowitej.
Towarzystwa ubezpieczeniowe by uniknąć dodatkowych kosztów wprowadzają klientów w błąd wmawiając im, że samochód zastępczy się im nie należy, nic bardziej mylnego! To jest Państwa prawo! Zadzwońcie Państwo do nas, a my pomożemy przebrnąć przez ubezpieczyciela!

Niech nie dadzą się Państwo namówić ubezpieczycielowi "sprawcy" na konkretną wypożyczalnię!
Zawsze możecie skorzystać z usług wypożyczalni samochodów ABCO RENT A CAR. Wypożyczając samochód w naszej firmie w dowolnym z trzech oddziałów (Kraków, Warszawa, Katowice), mają Państwo pewność nowego samochodu oraz fachowej obsługi. Nie dajcie się namówić na stare, zdezelowane auta zastępcze z blacharni lub serwisu, gdy mogą Państwo dostać nowe, bezpieczne i ekonomiczne auto.
Wynajem bezgotówkowy z OC sprawcy w ABCO RENT A CAR to prosty sposób na otrzymanie samochodu zastępczego. Po wypełnieniu odpowiednich dokumentów wypożyczalnia samochodów ABCO RENT A CAR zwraca się w Państwa imieniu do Ubezpieczyciela sprawcy kolizji/wypadku o zwrot poniesionych kosztów w Naszej wypożyczalni. Tym samym oszczędzają Państwo czas i nie angażują swoich środków!
By dowiedzieć się więcej zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

x