Wypożycz samochód zastępczy z OC sprawcy

Wypożyczalnia samochodów ABCO RENT A CAR oferuje BEZGOTÓKOWY wynajem samochodu z OC sprawcy niezależnie od tego, czy uszkodzony samochód służy do prowadzenia działalności gospodarczej czy do użytku prywatnego. Oferta skierowana jest do Klientów z okolic miast, w których posiadamy swoje oddziały, czyli Krakowa, Warszawy i Katowic.
Jeżeli posiadany przez Państwa prywatny samochód, którym poruszają się na co dzień, niezależnie od przeznaczenia, uległ wypadkowi z nie Państwa winy, należy się Państwu samochód zastępczy na technologiczny okres naprawy.
W myśl nowej uchwały z dnia 17 listopada 2011 roku mają Państwo możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego z OC sprawcy kolizji, bądź wypadku na okres likwidacji szkody lub do momentu wypłacenia odszkodowania w przypadku szkody całkowitej.
Towarzystwa ubezpieczeniowe by uniknąć dodatkowych kosztów wprowadzają klientów w błąd, wmawiając im, że samochód zastępczy się im nie należy, nic bardziej mylnego! To jest Państwa prawo! Zadzwońcie Państwo do nas pomożemy przebrnąć przez ubezpieczyciela!

Niech nie dadzą się Państwo namówić ubezpieczycielowi "sprawcy" na konkretną wypożyczalnie!
Zawsze możecie skorzystać z usług wypożyczalni samochodów ABCO RENT A CAR. Wypożyczając samochód w naszej firmie, w dowolnym z trzech oddziałów (Kraków, Warszawa, Katowice) mają Państwo pewność nowego samochodu oraz fachowej obsługi. Nie dajcie się namówić na stare, zdezelowane auta zastępcze z blacharni lub serwisu, gdy mogą Państwo dostać nowe, bezpieczne i ekonomiczne auto.
Wynajem bezgotówkowy z OC sprawcy w ABCO RENT A CAR to prosty sposób na otrzymanie samochodu zastępczego. Po wypełnieniu odpowiednich dokumentów, wypożyczalnia samochodów Abco zwraca się w Państwa imieniu do Ubezpieczyciela sprawcy kolizji/wypadku o zwrot poniesionych kosztów w Naszej wypożyczalni. Tym samym oszczędzają Państwo czas i nie angażują swoich środków!
By dowiedzieć się więcej zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

x